Radio Pioner

Shitet nga: Faton 07 Shk 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shes Radio Pioner e po sa ardhur nga italia e pa perdorur lidhet me USB ,Telefon dhe me CD...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim