Raft shum praktik per CD shop

Shitet nga: CD 15 Nën 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Rafti esht elektronik i cili sherben per rrotullimin e cd-s ne menyr elektronike si dhe ne raste kur ju konvenon me pullat ndimese qe shihen posht.

cmimi fiks !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim