Shes gramfonin me pllaka,kitaren elektrike dhe kla

Shitet nga: Nora 09 Nën 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shes gramfonin me pllaka,kitaren elektrike dhe klasike,altoparlantin e kitares.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim