Shes gramofnin me pllaka,kitaren elektrike dhe kla

Shitet nga: Lorik 04 Pri 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shes gramofnin me pllaka,kitaren elektrike dhe klasike,altoparlantin e kitares.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim