Shes gramofonin me pllaka,kitaren elektrike dhe kl

Shitet nga: Blerona 06 Nën 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shes gramofonin me pllaka,kitaren elektrike dhe klasike dhe altoparlantine kitares.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim