Shes gramofonin me pllaka,kitaren elektrike dhe kl

Shitet nga: Blerona 20 Nën 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shes gramofonin me pllaka,kitaren elektrike dhe klasike,altoparlantin e kitares.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim