Shes kitaren elektrike dhe kitaren klasike,altop..

Shitet nga: Lorik 14 Pri 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shes kitaren elektrike dhe kitaren klasike,altoparlantin e e kitares,gramofonin me pllaka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim