Shes kitaren elektrike,gramofonin me pllaka,kitare

Shitet nga: Arlind 08 Sht 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shes kitaren elektrike,gramofonin me pllaka,kitaren klasike dhe altoparlantin e kitares.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim