Te gjitha llojet

Shitet nga: Hyi 14 Jan 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shes Tv Zhvoshnika per kerr 3 dhe tv per vetur qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim