korg triton extrem

Shitet nga: festi 28 Nën 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
shes urgjent korg triton extrem me mos dhe ngjyra full i gatshem per tezg ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim