shes zerimin koplet

Shitet nga: mergim 21 Jan 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
shes 6 satelita JBL 15 iqa dhe dy basa beringjer 18 iqa kutijat jon te ardhne prej germanis po thuaj si te reja kutijat jon ne gjendje te rregullt shes se kom dhe tjra kutija pres bletrs serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim