Kompjuter HP xw 6400 dhe Dell Optiplex 755

Shitet nga: Fita Net 25 Shk 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten Kompjuter HP xw 6400 13 cope dhe Dell Optiplex 755 4 cope

Qmimi:

Hp xw 6400: 115 euro copa;
Dell Optiplex 755: 75 euro copa;


Specifikat Hp xw 6400:

Processor: Intel Xeon 5140 2.33GHz (2 processors)
Ram memory: 4 GB
Hard disk : 160GB

Specifikat Dell Optiplex 755:

Processor: Intel Core 2Duo E6850 3.0GHz
Ram memory: 2 GB
Hard disk : 80GB

Per me shume info na kontaktoni ne numrin 049154068 ose 045414327
ose ne emailin astritleo@gmail.com ose faton202@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim