Kompjuteri fujitsu simens dhe tavolina e tij ko..

Shitet nga: Astro 02 Maj 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet kompjuteri zmadhust dhe tavolina e tij komplet per nje qmim te volitshemm

vetem 50 eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim