Assus Kompjuter-Dual Core (2Cpus)E7400-me Monito..

Shitet nga: Shkëlqim Rexha 24 Qer 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet Komp. Asus Dual Core-E7400 (2Cpus- 2 Bërthama) me Monitor Hyundai LCD 22 inch vetem per 130.Euro.
2 Tastiera te reja Genius falas si dhe ndegjojse , mouse dhe mouse pad te reja falas(Shih fotot-jane origjinale)
- Performancat e Komp -
MotherBoard-P5GMX
Asus Dual Core
Processor = Intel(R) Core(TM)2 CPU E7400 (2Cpus ose 2 bërthama).
Memory= 2048 Ram
Disk= 80 GB
Kartela Grafike=Nvidia Geforce 8400 Gs-512.0 MB Total memory.
Kartela e Zerirt=Realtek Hd Audio Output.
DVD-Room-Philips

Monitor 22 inchLCD Hyundai (Ky Monitor ka mundësinë për Lidhje te plotë DVI dhe folës të shkëlqyer X224W ).
Eshte shume i pershtatshem per Filma, lojra sepse ka dislplay dhe rezolucion te fuqishem dhe shume te kthjellet dhe shume pak i perdorur.

- Performancat e Monitorit Hyundai LCD-22inch-

1000: 1 Contrast Ratio
1680 x 1050 Rezoluta
170 x 160 gradë H / V
300 cd / m2 Ndriçimi
16.7 milion Display ngjyrat

Vetem per 130.00 Euro- Të gjitha së bashku si në Foto.
Kompjuteri me Monitor Hyundai 22 inch eshte blere i ri ne Perfaqesine e Dell- Botek.
Eshte shume pak i perdorur dhe i mirembajtur mire dhe punon mjaft shpejtë (Per te cilen edhe garantoj).
Info-044 153 511; E-mail; shkelqimrexha@gmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim