Bëjme formatizimin e kompjuterit direkt në shtëpin

Shitet nga: Lorik 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Bëjmë formatizimin e kompjuterëve apo laptopëve tuaj me qmime fantastike direkt në shtëpinë tuaj.

PC MAN ofron këto shërbime me CD ORIGJINALE DHE TE LICENSUARA /

Windows 10 - 15€
Windows 8 - 10€
Windows 7 - 10 €
Windows Xp - 5 €

Thirr tani në këtë numër +37745546786 apo në(VIBER) dhe përfito me këtë qmim fanstastik edhe programet e nevojshme për instalim dhe antiviruset me LICENSE

Zgjidh PC Man dhe mos mendoni më për kompjuterin apo llaptopin tuaj.
Shpejtë,lirë dhe mirë
Vetëm me PC MAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim