Bej formattizimin dhe rregullimin e kompjutereve

Shitet nga: Sheti 19 Qer 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
FORMATIZIM ,SERVISIM DHE MIRMBAJTJE PER FIRMA,CALL CENTER ETJ. QMIMI SHUM I VOLITSHEM. KONTAKTO 045833838....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim