CALL CENTER, 6 kompjuter komplet te pershtatshem..

Shitet nga: Kompjutera 02 Qer 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 6 kompjuter komplet, me tavolina dhe karrika,
Shtepiza intel core 2 duo 3.0 ghz, ram 2 gb, hdd 80 gb
Monitori samsung 17" dhe 19"
Tastatura
Mausi
Ndegjuese
Tavolina
Karrika
120 euro per 1 komplet

Audi bmw opel mercedes nissan renault dacia alfaromeo chevrolet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim