Core 2 Duo 2.8GHz, 2 GB Ram memorie..

Shitet nga: Kreshnik 21 Sht 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes shtëpizën e kompjuterit desktop me procesor Core 2 Duo 2.8GHz, 2 GB Ram memorie, dy disqe (HDD) 250GB dhe 500GB, dy CDROM LG SecurDisc si dhe DVD CDRW Tick. Kompjuteri është i formatizuar dhe i gatshëm për punë (Windows7).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim