Dell PC

Shitet nga: Dell PC 20 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Dell 2.70 GHZ 4GB Ram 1TB HDD Pentium (R) Dual Core E540 (Intel)
Posedon Win7 Professional dhe Garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim