Dell komplet ne shitje + tavolina me ulese

Shitet nga: kenney 30 Qer 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR   650 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kopjuterı eshte shum pak i perdorrure dhe ne gjendeje te rregullte.Ne kohen e kaluar eshte blere shume shtrejte.Nese ka nevoje per shtese RAM perfitoni ne makine te mrekudhueshem.Perfomansa dhe mundesi te ,,DELL''it munde te i merni ne faqen zyrtare :-modeli eshte >DELL - İnspirion . 530 <,poashtu monitori,tastatura,mausi manuel UPS'i dhe parlamonta jane komponente pa ndarre te kompleti.Perveqe kompjuterit kompleti e pervshine edhe tavolina me ulese dhe ne shitje jane te gjitha keto larte te pershkruara.Çmimi simbas marveshjese.Ju faliminderit per vemendje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim