Kompjuter DELL komplet + Tavolina per PC

Shitet nga: HP Pc 18 Krr 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Dell
Modeli: Dell
Shes kompjuterin DELL komplet me monitor hp, tastier dhe maus + tavolinen per PC

Performancat:

System:
MIcrosoft Windows XP
Professional
Service Pack 2

Computer:
Intel(R)
Pentium(R) 4 CPU 2.40 GHz
2.39 GHz,
RAM 1.25 GB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim