Kompjuter komplet

Shitet nga: Diellza Dragusha Hamiti 12 Pri 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Dell
Modeli: Dell
Shes kompjuterin dell komplet me gjitha paisjet dhe tavolin n gjendje t rregullt qmimi 190 euro per ma shum info tel..049.587.783 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim