Shes pc per gaming lire dhe mire

Shitet nga: Ardit 27 Mar 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Dell
Modeli: Dell
Dual Core E5800 3.20 GHz, HDD 320 GB, RAM 6GB, GPU NVIDIA GeForce 730, Microsoft Windows 7 Ultimate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim