Dy kompjutera komplet dhe nje karrig

Shitet nga: hamdi.dini 16 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten me qmime te volitshme dy kompjutera komplet. Njeri i tipit HP dhe tjetri Dell qe te dy ne gjendje te rregullt si dhe karrig levizese per gtavolin pune ne kompjuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim