EXTREME i7 5820K/16GB/R9 380X/250GB/2TB

Shitet nga: serviseplus 16 Shk 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Konfiguracioni:

Pllaka: Gigabyte GA-X99-UD3 (USB 3.0, SATA 3)

Procesor: Intel Core i7 5820K 3.3GHz Haswell-E + Cooler Master Hyper 412S

RAM : Crucial 16GB DDR4 2133MHz

Kartela Grafike: Gigabyte Radeon R9 380X 4GB GDDR5 256-Bit G1 Gaming

Hard disk: WD Red 2TB SATA 3

SSD: Samsung 850EVO 250GB SATA 3

PSU: Cooler Master B2 600W

Case: Cooler Master N400


KOMUNIKO Viber apo Whatsapp


High performance PC's, Gaming PC's Build
SERVISEPLUS™ STORE®
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Perdor ●●PC Part Picker●●
Nderto Kompjuterin tuaj duke listuar komponentet dhe dergo linkun mesazh per qmimin dhe detajet tejra...
- vwww.pcpartpicker.com -
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖


- Kompjuteri lehtësisht per tu ber upgradable në të ardhmen, i projektuar që të ketë një punë të qetë dhe të qëndrueshme. ✔
- Kompanit me cilësi të lartë të markave të famshme. ✔
- Të gjitha komponentët janë të reja.✔
- GARANCIONI në çdo komponent 2 deri në 5 vjet në varësi të përbërësve.✔
- Kujdesi i instalimit kabllove të PC mrenda shtepizes. ✔
- Testohet çdo Kompjuter në hardware dhe software plotësisht para se të shitet për konsumatorin.✔


SERVISEPLUS / Prishtine

+37745400284
+38649393105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim