Formatizim dhe Servisim

Shitet nga: Doktori i Kompjuterave 14 Dhj 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Formatizim dhe Servisim
Bojm formatizim , servisim , isntalimin e programeve dhe pastrimin e llaptopave shtepizave monitorave etj.
Sistemet operativ:
windows 10
windows 8
windows 7
windows xp
Programet :
Skype
Viber
Microsoft Office
Adobe Reader
Microsoft Essential Security
Programet ekstra :
Auto Cad
Sony Vegas
Adobe Photoshop CC
Orai i Punes: E hene - E Diel
09:00 - 21:00 na kontaktoni ne tel ose ne viber .
sherbim te mire te shpejt dhe te lire.
Ju falenderojm qe na zgjedhni ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim