Fotokopje,printer,skaner,faks,centrall/numrat

Shitet nga: Fia Travel 10 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Fotokopje e re shume pak ka qene ne pordorim ( cmimi i fotokopjen 70 euro),Skaner i pa perdorur(cmimi 50 euro ),Printer dhe Skaner ne nje(cmimi 20 euro),Faks(cmimi 20 euro) , Centrall per shperndarjen e numrave 20/100 te telefonit(cmimi 300 euro),si dhe nje Aparat i kafes Ekxpress(50).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim