Fujitsu Siemens Esprimo P5925

Shitet nga: ESPRIMO 16 Krr 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet shtepiza Fujitsu Siemens Esprimo P5925, shume pak e perdorur dhe ne gjendje shume te mire me keto performanca:

Intel Core 2 Quad 2.4GHz (4 procesora)
4GB RAM
160GB Hard Disk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim