Gamer - Medium

Shitet nga: Osman 26 Gsh 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Processor: Intel Core 2 Quad Q9400 2.66GHZ
Ram: 4GB
Hardisk: 160GB
Grafika: AMD Radeon HD 5570
Modeli: HP xw4600 Workstation

I pershtatshem per dota dhe csgo fps 90-150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim