Gaming PC / Extreme PC / Professional PC

Shitet nga: serviseplus 17 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
High performance PC's, Gaming PC's Build
SERVISEPLUS™ STORE®
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Perdor ●●PC Part Picker●●
Nderto Kompjuterin tuaj duke listuar komponentet dhe dergo linkun mesazh per qmimin dhe detajet tejra...
- vwww.pcpartpicker.com -
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

-CPU-
Intel® 5th and 6th Generation Core™ Series (Haswell-E & Skylake), Intel Xeon™ Intel X99 (Haswell-E) & Z170 (Skylake)

-Motherbaord -
ASUS ROG STRIX X99 GAMING , X99A GAMING PRO CARBON, Gigabyte GA-X99-Ultra Gaming, Asus Z170 Deluxe , Asus Z97 Pro Gamer, Asus X99 Rampage V, Asus Z170-Pro. MSI Z170A Gaming Pro. MSI H170 Gaming M3 ,

- RAM-
Patriot Viper 4 , G.Skill , Mushkin, Corsair Vengeance , Kingston , Crucial Ballistix,

-GPU-
Nvidia GTX Series 9XX , 10XX - AMD RX Series AMD R9 Series

-PSU-
Corsair , EVGA, SeaSonic , XFX , Cooler Master , SilverStone , Thermaltake

-SSD-
SanDisk Extreme Pro. PNY CS1311. Samsung 850 Pro. Crucial MX200. Kingston UV400. SanDisk SSD PLUS. Transcend SSD370.

-CASE-
SilverStone, Corsair , Cooler Master , NZXT Phantom, Antec, Thermaltake , Fractal

WhatsApp apo Viber :
+37745400284
+38649393105

Kosove / Prishtine
Rruga: Hamit Haxhija , ish objekti benaf
serviseplus 2016©
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim