HP 4

Shitet nga: Enis 05 Dhj 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin komplet munitor shtepiz maus tastatur kamer dhe po ashtu tavolinen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim