HP Compaq+Monitor 55 euro.URGJENT

Shitet nga: Endrit 28 Jan 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Hp Compaq ( 1gb RAM , 120gb Hardisk , DVD-RW ) ne gjendje te rregullt dhe funksional.
Monitori po ashtu ne gjendje te rregullt
Shtepiza pa monitor 40 euro kurse te dyjat bashk 55 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim