HP Server DL380G5 (Me 2 Extra HDD dhe Trafo reze..

Shitet nga: Osi 07 Maj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet serveri i HP Server DL380G5 E5420 2G

me dy hard disk te shtuar pasi eshte blerë. Hard diskat janë të tipit:
1. HDD 300GB 10K rpm Hot Plug SAS 2.5 DP Hard Drive.
2. HDD 250GB 5.4K rpm Hot Plug Sata Enntry.


Si dhe me trafo rezervë. Trafo eshte e tipit:
1. PS RPS 350/370/380G5/385G2 Kit

Trafoja eshte ne pakete e pa perdorur kurse serveri dhe hard diskat jane te perdorur shume shume pak.

**Posedoje faturat e blerjes se tyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim