Gaming PC - Dizajn

Shitet nga: intel 12 Qer 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: Compaq
Procesori : Intel Core i5-2400 CPU 3.1 GHz

Pllaka : PEGATRON CORPORATION - 2AB6

GRAPHICS : ASUS Nvidia GTX 650 2GB DDR5

RAM : 20 GB ddr3

SSD : 240 GB
HDD : 500 GB

Ndegjojse Razer kraken 7.1

Eshte shum ideal per Gaming dhe Dizajn

CS-GO / fps = 280 eshte extrem i fort PC

mund te me kontaktononi edhe ne viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim