SHITEN 10 PC I7-3770 3.9GHz

Shitet nga: Sylejman 24 Maj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: Elite
Shiten 10 pc me performancat i7-3770 3.9ghz 8gb ram gtx 1050 ti 4gb edhe 500gb hdd.
Kompjuterat jane ne gjendje perfekte dhe skan kurqfar defekti.
Qmimi fiks: 350 per pc.

MONITORAT JON SHIT!

Nuk boj kurfar ndrrimi, qmimi eshte fiks.
Vetem personat serioz le te lajmrohen.
Tel: 045 905 398
Viber: +383 45 905 398
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim