Hp elite 8200 Core i3 /4gb ram hdd 250gb

Shitet nga: wati 30 Qer 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuteri eshte hp elite 8200 core i3 ne gjendje te perkryer si prej fabrike


Procesori core i3 3.10Ghz 2100 (4 CPU) LGA1155 socket
pllaka permbane pa problem core i5 core i7 socket 1155
Ram 4GB ddr3 (2x2GB edhe dy slota te ramave te zbrazet gjithsej 4 slota ddr3 mximum 32GB ram)
hdd 250Gb sata 3.0
SATA SuperMulti LightScribe DVD Writer

Dy slota per grafike ku munde ti vendosen dy grafika njekosishte

Windows 7 profesional 64 bit me licence si dhe programat e tjere qe duhen per pune

Kam 3 kompjutera ne gjendje te ketille jane te perkryer si per performanca ashtu edhe ne gjendje te ruajshme si me qene te rinje per 2 e ma shume kontaktoni

ne viber +381612316771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim