IBM ThinkCentre 3 Gb Procesor 2 Gb Ram

Shitet nga: bashkim 22 Krr 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet Urgjent PC statik ,
Monitor, maus, tastatur
Firma IBM ThinkCentre Proc - 3 Gb, Ram - 2 Gb, HDD - 300 Gb,
Monitor - ACER 19 Inch model AL1916W, Tastatur, Maus, DVD+RW /DL
Intel (R) 82945G Express Chipset Family 250 MB Graphics
Windows Ultimate, 32 Bit (64 Bit Capable) OS
Kompjuteri eshte ne gjendje te shkelqyer i rujtun dhe shum i mir, eshte i vogel dhe nxen shum pak ven ne tavolin
Kompjuteri vjen bashk me Komoden (shum e mir ) pe hjeki per arsyje te hapsires
Qmimi eshte pak i diskutueshem.
bm_morina@hotmail.com
+37744249066
Jepe oferten
NDERROJ ME TABLETNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim