IMAC 27" late 2015

Shitet nga: Naim 13 Tet 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet imac 27" late 2015, per ma shum info shih ne foto biosin...imac eshte I 2014 po ka dal ne treg 2015 dhe ka retina 5k dhe ka performanca extreme, verejtje e ka xhamin e krisun shum pak anash Qe nuk dallohet fare perndryshe eshte pa perdor I ri, demtimi ka ardh gjat transporti eshte demtuar fare pak dhe Shitet me qmim 50 perqin me lir se sa kushton.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim