INTEL i7-5930K / x99 / 16GBDDR4 / GTX 980 / CM

Shitet nga: serviseplus 13 Shk 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
INTEL i7-5930K

- GIGABYTE X99 Gaming G1 WiFi
- GSkill DDR4 2800 Mhz 16GB RAM
- SAMSUNG 850 Evo 500GB SSD
- MSI GTX 980 Ti 6GB
- COOLER MASTER V8 GTS
- COOLER MASTER 1000W Silent Pro Gold 80 Plus
- COOLER MASTER HAF X 942

Nderto PC tuaj mbas specifikave ( buxhetit ) apo rekomandimit ton
Build Your Dream Gaming Machine! @Service+

follow »@https://instagram.com/pcgamingal/

KOMUNIKO Viber apo Whatsapp


High performance PC's, Gaming PC's Build
SERVISEPLUS™ STORE®
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Perdor ●●PC Part Picker●●
Nderto Kompjuterin tuaj duke listuar komponentet dhe dergo linkun mesazh per qmimin dhe detajet tejra...
- vwww.pcpartpicker.com -
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖


- Kompjuteri lehtësisht per tu ber upgradable në të ardhmen, i projektuar që të ketë një punë të qetë dhe të qëndrueshme. ✔
- Kompanit me cilësi të lartë të markave të famshme. ✔
- Të gjitha komponentët janë të reja.✔
- GARANCIONI në çdo komponent 2 deri në 5 vjet në varësi të përbërësve.✔
- Kujdesi i instalimit kabllove të PC mrenda shtepizes. ✔
- Testohet çdo Kompjuter në hardware dhe software plotësisht para se të shitet për konsumatorin.✔


SERVISEPLUS / Prishtine

+37745400284
+38649393105

#4kgaming #pcsetupal #serviseplus #gtx980ti #coolermaster #gigabyte #ddr4 #samsungevo500gbssd #ssdevo #csgoalbanian #dota2al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim