Intel® Core™ i5 3.2GHz / 6GBRAM/ ASUS GT 2GB D3

Shitet nga: Servise+ 08 Pri 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Intel® Core™ i5-650 Processor
( 3.20 GHz)

Gigabyte GT 740 2GB
6GB RAM DDR3
250HDD


Per me shume informata dhe kompjuter ( paisje gaming ) munde te shikoni ne faqe

fb.com / serviseplusit

+386 49 393 105
+377 45 400 284
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim