Intel Core 2 DUO 2.66Ghz me 2 GB RAM dhe 500GB HD

Shitet nga: endrit 01 Tet 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes PC me keto konfiguracione:

Intel(R) Core(TM) 2DUO CPU 2.66GHz
2 GB RAM
500 GB hard drive
ATI RADEON HD 4800 Series
Windows 7 Ultimate


Cmimi 160 EUR.

Nese blihet se bashku me tavoline dhe printer HP Laserjet 1018, cmimi eshte 300 EUR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim