Inventari Profi Per internet kaffe

Shitet nga: Petrit 14 Pri 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet inventari Per internet caffe

10x karika

2x Tavolina per 5 PC me led ndriqim

2x Reklama Treja CS GO dhe Dota 2

1x shank me led ndriqim edhe me foli logo

1x Ulse shankerice e pa perdorun

tel 044 67 98 98


bej ndrim edhe me iphone 6 , ose 6 plus
iphone 5 , iphone 5s , iphone 6 , banesa , lokale , internet , paisje , inventar , patundshmeri , audi , golf , vw , bmw , mercedes , citroen , lancia , nokia , samsung ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim