Invertar dhe kompjuter komplet

Shitet nga: ilir 03 Shk 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet komplet inventari per internet ose Call Center

10 tavolina , 10 karika , 10 pc , 2 server , 10 mausa , si dhe modemi switchi dhe pjeset tjera percjellese.
10pc HP DC 7800 Core duo E 8400 3.0Ghz
4 GB RAM
Monitora HP L1940T 19inch
Kartela grafike Nvidia Gigabyte GT 630 2 GB 128 bit
Mausat Microsoft 1.1 shum te rujtun. MousePad RAZER
8muaj te perdorur

Te interesuarit mund te shkruajne ne viber +38649888497
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim