KOMPJUTER:Procesor-Core 2 Duo 3.0 GHZ, 2GB Ram d..

Shitet nga: Lirim 25 Mar 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
KOMPJUTERI eshte i ri, i perdorur per nje kohe te shkurter. Ka performanca te shkelqyera, te cilat mund ti gjeni ne fotografite e bashkangjitura.
PROCESORI - Core 2 DUO 3.0 GHz
2 GB RAM,
32 BIT
2798 MB
Monitori LG-I holle, GeForce GT 330
LAPTOPI eshte ne gjendje shume te mire hardwerike dhe softuerike.
Te dhenat e detaleve te PERFORMANCES mund ti gjeni ne fotografite qe i kam bashkangjitur ketu.
1GB RAM
Pentium M.045- 567-731
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim