Kartel grafike Geforce gigabyte GTX 750 TI

Shitet nga: Egzon 15 Tet 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kartel grafike Gigabyte GTX 750 TI 2Gb winforce eshte Perdorur vetem 3 muaj dhe punon perfekt, si edhe shes steam me lojen CS:GO, bej ndrrim me iPhone 5s, per me shum shkrumi n viber.
Çmimet: Kartela 160€ dhe Steam 13 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim