Kerkoj te blej nje fanpage

Shitet nga: Denis 08 Nën 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Jam i interesuar te blej nje apo disa fanpage ne facebook. Faqet duhet te kene like reale dhe preferohet te jene persona nga Amerika. Na kontaktoni ne viber per te diskutuar per me shume.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim