Komjuter hp

Shitet nga: Kompjuter hp 11 Nën 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kumpjuter hp 4gb ram grafik te integruar shum te mir vjen me te gjith aksesoret monitorin mausin tastaturen dhe te gjitha kabullat kompjuteri ka windows 7 hom premium original te liqensuar ka 300 gb harddisk dwd write po ashtu ka autocad 2016 me liqens 3 vjeqare qmimi eshte i diskutueshem dhe mund te beni thije ne viber dhe whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim