Komp.Assus Dual Core me (2Cpus)E7400me Monitor L..

Shitet nga: Shkëlqim 24 Qer 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shtepiza Asus-Dual Core- me Monitor Hyundai Lcd 17 inch -110.00 Euro-Të gjitha së bashku si ne Foto.

Ne kete çmim hyn edhe tastatura e re Genius-Mouse-Ndegjojse-Mouse Pad të reja.
Risi-Gratis-Tastiere e re e Paketuar. Ne Total 2 Tastiera te reja Falas me po te njejtin çmim.
Shihni Fotot-Janë Origjinale

- Performancat e Komp-Asus-

MotherBoard-P5GMX-Asus
Asus Dual Core
Processor = Intel(R) Core(TM)2 CPU E7400 (2Cpus) (ose me dy berthama).
Memory= 2048 Ram-Ddr 2
Disk= 80 GB
Kartela Grafike= Firmë e njohur Nvidia Geforce 8400 Gs-512.0 MB Total memory.
Kartela e Zerirt=Realtek Hd Audio Output.
DVD-Room-Philips
Monitor-Hyundai-LCD17 Inch
2 Tastiera te reja bashke me mouse ndegjojse dhe mouse pad. (fotot jane origjinale).
Komplet 110 Euro-Nxitoni Cmim Ekonomik-Sasia e Limituar.

Kompjuteri me Monitor dhe gjithe pajisjet tjera eshte blere i ri ne perfaqesine e Dell-it-Botek.
Ështe shume pak i perdorur punon shpejtë dhe i mirembajtur në maximum. (Për të cilën gjë edhe garantoj)

Info-044 153 511
E-mail; shkelqimrexha@gmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim