Kompjur &cinema sistem

Shitet nga: Ardian 25 Sht 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuter dhe cinema sistem shume mire me 5 cop zvuqnik dhe nje zmadhus zeri cinema caffe
Kompjuteri komlet me shepiz- 50€
cinema sistem -----------------210€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim