Kompjuter, Tavoline dhe USB Wi-fi

Shitet nga: Blend 30 Nën 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuter, Tavoline dhe USB Wi-fi ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim